O nás

Jsme společností, která využívá svých bohatých zkušeností získaných dvacetiletým působením. Na českém trhu se pohybujeme od roku 1995 jako fyzická osoba a po transformaci v roce 2007 jako firma TOS SECURITY, s.r.o. Využíváme širokou škálu specializovaných služeb a technologií, poskytujeme profesionální poradenství a zajišťujeme prvotřídní bezpečnostní řešení na míru.

certifikát ISO 9001:2008

 

S rostoucím portfoliem našich služeb a zvyšujícím se počtem klientů, roste i počet pracovních míst, která naše společnost vytváří. Naši stálou klientelu tvoří více než 30 firem, organizací a institucí z Moravskoslezského kraje, kterým poskytujeme kompletní servis. Externě rovněž nabízíme pořadatelské služby a spolupracujeme s takovými giganty jako jsou ve světě známé Třiinecké Železárny, a.s. či Moravia Steel, a.s.


Zajištění bezpečnosti pro ochranu zdraví a majetku vyžaduje nejen praxi, ale také precizní a profesionální přístup. Naše společnost vyníká poskytováním fyzické ostrahy, která je momentálně naše nejžádanější služba.

Náš tým odborníku preferuje individuální přístup, spojený s plnou profesionalitou a jasným heslem: „S NÁMI JSTE V BEZPEČÍ." Věříme, že právě tato kombinace nám umožňuje přinášet klientům bezpečnostní řešení na míru, které přesahuje standartní očekávání.

Dobrá bezpečnostní agentura by neměla být pouze ochránce, ale i partnerem. Stáváte se naším klientem a tím i naším partnerem. Zaručujeme, že se o Vás bude pečlivě a profesionálně postaráno. Vaše bezpečí a spokojenost jsou pro nás prioritou. Prozkoumejte naše služby.